Bursa Reklam Tabela

Bursa Reklam Tabela

Bursa Reklam Tabela

Küreselleşen dünyamızda reklamın önemi her geçen gün daha fazla artmaktadırKüreselleşen dünyamızda reklamın önemi her geçen gün daha fazla artmaktadır. İnternet ve google reklamları yaygın olmasına karşın yıllardır yapılan ve klasikleşmiş reklamlar arasında olan tabela reklamcılığının modası asla geçmemektedir. Bursa tabela reklamı konusunda tüm teknolojik imkânları kullanarak en iyi reklam tabelası hizmetini vermektedir.

Ticari firmalar için tabela fark edilme açısından çok önemlidir. Özelikle büyük firmaları bulmak için kullanılan yol gösterici, işaret biçimindeki tablolar fabrika gibi büyük ölçekli firmaların daha kolay bulunmasını sağladıkları için oldukça önemlidir. Firmaların hava koşullarından ya da yıllar geçtikçe eskiyen tabelalarının yenilemeleri gerekir.  Bu konuda Bursa reklam firmaları;  firma için en uygun ve dayanıklı malzemeden seçtiği tabelaları yeniden tasarlanmasını sağlayarak firmaların kurumsal kimliğine uygun olarak tekrar yenilenmesini sağlamaktadır.

Bursa Tabela Çeşitleri

Reklam tabela çeşitleri firmanın kurumsallığı, hitap etmek istedikleri hedef kitle ve kullanım alanlarına göre çeşitlik gösterir. Her sektöre uygun tabela çeşitleri ile Bursa tabela; firmaların belirlediği kriterleri değerlendirerek şirketlere özel tasarımlar yaratır. Birçok tabela çeşidi vardır.

Bu tabela çeşitleri arasında en fazla kullanılan çeşit ışıksız tabela çeşitleridir. Bu tür düz olarak tabelaları genelde avukat, doktor, mali müşavir, psikolog gibi meslek sahibi kişiler tarafından tercih edilir.  Otoparklarda ya da yer tarif eden yol kenarlarında da kullanılır. Malzeme olarak ahşap alüminyum kabartma ve dijital baskı şeklinde yapılırlar.

Diğer bir tabela çeşidi ise ışıklı tabelalardır. Işıklı tabela sistemleri son zamanlarda en fazla tercih edilen tabela çeşitleri arasındadır. Işıklı tabelalar yapılırken farklı ışıklandırmalar yapılır. Firmaların isteklerine göre iki yandan, arkasından ya da tabelanın ön kısmından ışıklandırma yapılabilir. Led ışık ya da flüoresan ışık kullanılır. Ekonomik olmasından dolayı en fazla led ışık kullanılmaktadır.

Bursa Tabela Reklam Fiyatları

Her sektörün kendine özgü çalışma kuralları ve ilkeleri vardır. Bursa tabela bu konuda firmaların sektörüne göre istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını belirleyerek çalışmalarını sürdürür. İster kurumsal firma olsun ister esnaf türü firmalar olsun her sektörün firmasına uygun fiyatlarda tabela hazırlayan firmamız için müşteri memnuniyeti her daim ön plandadır. 

DİĞER BLOG / DUYURU