Bursa Tabela Reklamında Bir Lider

Bursa Tabela Reklamında Bir Lider

Bursa Tabela Reklamında Bir Lider

Tabela reklamcılığı konusunda bir lider olan Bursatabela pek çok tabela çeşidi ile piyasada çok sağlam bir yer edinmiştir. Tabela denilince zengin çeşitleri ile ilk akla gelen şehirlerden olan Bursa geniş ürün yelpazesi ile tüm teknolojik imkânları da bünyesinde barındırır.

En eski reklam çeşitlerinden olan tabela reklamcılığı yıllar geçtikçe gelişen teknolojiyi takip ederek farklı çeşitlerle reklam sektöründe yerini almaya devam etmiştir. Firmaların tanıtımında firma açılış yapıldıktan sonra ilk düşünülen etken olan firma tabelası bir firmanın en vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Özellikle firmaların yıllarca kullanacağı tabelaların tasarımı, seçimi ve kullanılacak malzemenin kalitesinin seçimi tabelanın kullanım sürecini uzatır. Fakat sert hava koşulları bazen bu süreci biraz daha kısaltabilir.

Her Sektöre Uygun Tabela Çeşitleri

Tabela çeşitleri arasından seçim yaparken firmalar en çok sektörlerine uygun tabela seçimi yapmalıdırlar. Örneğin doktor, avukat, mali müşavir, psikolog gibi meslek sahibi kişiler alüminyum üzerine kabartma ve ışıksız tabelaları ı tercih ederler. Bursa tabela özellikle bu konuda firmaların ihtiyaçlarını çok iyi gözlemleyerek firmalar için en uygun alternatifleri sunarlar. Fakat bar, restoran, gece kulüpleri ve bazı oteller ışıklı ve kayar yazılı hareketli tabelaları tercih ederek dikkat çekici mekânlarını daha iyi tanıtma imkânı bulurlar.

Bunların dışında daha farklı tabela çeşitleri de vardır. Totem tabelalar, çatı tabelaları, el yazması tabelası, ofis tabelaları, yuvarlak tabelalar, inşaat tabelaları, eczane tabelası, berber tabelası ve otel tabelası gibi pek çok çeşide sahiptir. Bursa şehir bu konuda tüm teknolojik alt yapıya sahip olup istenilen çeşit tabelayı sizler için tasarlarlar.

Tabela Yapımında Kullanılan Malzemeler

Bursa tabela yapımında dış mekân ve iç mekân olarak ayrılır. İç mekân ve dış mekânda kullanılan malzeme çeşitleri birbirinden farklıdır. Tabela yapımında alüminyum kompozit, akrilik, polimer, poliüretan, PVC, polikarbonat, polipropilen ve termo plastikler kullanılır.

Kullanılan malzeme çeşidi ne kadar kaliteli olursa yapılan tabelada o kadar daha uzun dayanır. Bu yüzden malzeme seçiminde en iyi malzemeyi seçmek çok önemlidir. Bu konuda profesyonel olan firmamız sizin için en uygun malzemeyi titizlikle seçer. 

DİĞER BLOG / DUYURU