Bursa Tabela ve Reklam Sektöründeki Önemi

Bursa Tabela ve Reklam Sektöründeki Önemi

Bursa Tabela ve Reklam Sektöründeki Önemi

Teknoloji ve dijitalleşmenin büyük bir hızla ilerlediği dünyamızda reklamın önemi tartışılmazdır. Dijital ve internet reklamlarının yanı sıra reklam tabelaları firmaların ilk ara yüzünü oluşturduğundan dolayı çok önemlidir. Bursa tabela bu sektörün en iyileri arasında olduğunun kullandığı teknolojik imkânlarla gözler önüne sermektedir.

Reklam tabelası denilince ilk akla gelen şehirlerarasında olan Bursa birçok tabela çeşidi ile müşterilerinin hizmetindedir. Ticari ve kurumsal firmaların isteği doğrultusunda tasarımları reklam tabelalarına dönüştüren firmamız geçmişten bugüne kadar pek çok firmanın tanıtımına yardımcı olmuştur. Tabela reklamcılığı dijital ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda gelişerek led ışıklı, kayar yazılı tabelalar gibi firmaların dışarıdan bakıldığında dikkat çekmesini sağlarlar.

Tabela Çeşitleri: Çatı Tabelası Çeşitleri

Uzun vadeli kullanım sağlayan çatı tabela modelleri firmanın en dikkat çeken yeri olan çatı kısmında en göze çarpan yerde dururlar. Tabela çatı kısmına yerleştirilmeden önce mutlaka fizibilite çalışması yapılması gereklidir. Çatı tabelası montajının çok dikkatli yapılması gereklidir. Bursa tabela firması olarak bu işlem titizlikle yapılmaktadır.    Çatı tabelasında kullanılacak harflerin yüksekliği, aradaki mesafeler, tabela zemin ölçüleri, tabelanın çatı üzerinden görünümü iyi bir şekilde hesaplanarak görsel tasarımın buna göre tasarlanması gerekir.

Ticari ve kurumsal işletmeler için büyük harflerden oluşan en belirleyici unsur olan çatı tabelaları sayesinde işletmeniz her yerden rahatlıkla görülebilir. Çatı tabelalarının özellikle rüzgâra karşı dayanıklı malzemelerden üretilmesi gerekir. Bu malzemeler vinil,  kompozit üzerine folyo kesim ve kompozit üzerine dekota gibi malzemelerden yapılır.

Neon Tabela Nedir?

Bursa tabela firmaları neon tabela yapımı konusunda en iyi yapan iller arasındadır. Hatta farklı illerden dahi talep almaktadırlar. Neon tabelalar görseli yüksek, en iddialı ve canlı olarak üretilen tabelalar arasındadır. Genelde gece kulüpleri, barlar ve restoranılar için uygundur. Çarpıcı tasarımları ile en çarpıcı modelleri neon tabelalarda görebilirsiniz.

Neon tabela yapımında özel olarak üretilmiş, ateşte şekil alabilen ve küçük boyutta cam borular kullanılarak özel tasarım yapılan bir tabela türüdür. Neon ışıkları ile en uzak noktalardan bile fark edilmesi sağlanan neon tabelalarda çok ince bir işçilik yapılması gereklidir.

.

 

 

 

 

 

 

DİĞER BLOG / DUYURU