Neon Led

Neon Led

Neon Led

Reklam ürünlerinde sıkça kullanılan neon dikkat çekici tasarımlardan birini vermektedir. Çeşitli renkler ve parlak ışıklarla fark yaratmaktadır. Bu sebeple birçok işletme tarafından tercih edilmektedir. Estetik olarak çok beğenilen bu tabelalar müşterileri kendisine çekmektedir. Lightemittingdiode tanımının kısaltması olan led ışık yayan çipi ile bilinmektedir. Elektriği bir çeşit ışığa dönüştürmektedir. Bu sayede tamamen ışıkla donatılmış tasarımlar yapılmaktadır. Işıklı tabelalar oldukça popülerdir ve led bu ürünlerin vazgeçilmez ekipmanlarındandır. Neon led diğer aydınlatma ürünlerinden daha parlak ve ilgi çekici bir görünüme sahiptir. Hemen her firma tarafından tercih edilebilen bu ışıklar sadece reklamcılıkta değil hayatın birçok alanında kullanılmaktadır. Mimaride oldukça beğenilen aydınlatma ürünlerinden birisidir. Özellikle işletme ve çeşitli kafelerde kullanımına sık sık rastlanmaktadır.

Neon Led Tabela Nasıl Yapılır?

Tabela yapımında çok çeşitli malzemeler tercih edilmektedir. Bunlardan birisi olan ledler ışıklı tabelaların olmazsa olmaz malzemelerindendir. Reklamcılıkta yaratıcı ve dikkat çekici çözümler sunmakta olan aydınlatma olanaklarından birisi de neon led tabelalardır. Bu tabelalar yapılırken istenilen rengin verilmesi için farklı maddeler kullanılır. Yongası yarı iletken bir malzemeyi içermektedir bu sebeple içerisinde yansıtıcı kullanılarak istenilen bölgeye ışık yayılmaktadır. Kullanılacak bölgeye göre farklı formda tüplerde imal edilmektedirler. Neonda en sık kullanılan renklerden birisi kırmızıdır. Hemen her alanda tercih edilen kırmızı led neonlara ek pembe de ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Sadece reklamcılıkta değil dekorasyonda kullanılan parçalardan birisidir. Gizli aydınlatma elemanı olarak tercih edilebilmekle birlikte yeşil, mavi, sarı gibi diğer renklerde de üretilmektedir.

Neon Led Kullanımı Avantajları

Led lambalar genel itibari ile aydınlatma ürünleri arasında en avantajlı seçeneklerden birisini oluşturmaktadır. Sadece estetik değil olarak maddi anlamda da kullanıcılarını desteklemektedir. Floresana göre çok daha ekonomik olan bu lambalar piyasada genelde çok düşük kalitede ürünler barındırmamaktadır. Fakat floresanlar çok düşük kalitede ürünler barındırmaktadır ve dayanıksızdır. Led lambalar uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Neon formunda üretilen led lambalar estetik olarak çok beğenilmektedir. Bunun yanında özellikle şerit neon led aydınlatmalar çok sayıda avantaja sahiptir. Dekorasyon ürünü olarak bireylerin evlerinde kullanmayı çok tercih ettiği şerit ledler işletmeler için de cezbedici ürünlerdendir. Müşterilerin ilgisini üzerine toplamakta olan bu ürünler esnekliği ile kullanıcına kolaylık sağlamaktadır. Uzun ömürlü olan yapısına ek kolay kırılmamaktadır. Su geçirmeyen ledlerin bakımı oldukça düşük maliyetlidir. Çabuk arızalanmayan neon ledler kolay montaj imkânı da sunmaktadır. Tüm bunlarla birlikte ekonomik olarak kullanıcısına sağladığı çok sayıda yarar bulunmaktadır. Az enerjiden maksimum aydınlatma elde etme imkânı vermektedir. Diğer aydınlatma ürünlerine göre çok daha tasarrufludur. Diğer aydınlatma ürünlerine göre çok daha çevre dostudur.

Işıklı Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Reklamcılıkta en önemli ürünlerden birisi olan tabelalar ihtiyaca göre farklı çeşitlerde üretilmektedir. Genelde aydınlatma ürünleriyle birlikte kullanılan tabelalar dikkat çekiciliğinin yüksek olması sebebiyle daha fazla tercih edilmektedirler. Kurumsal firmalar özellikle ışıklı tabelalar ile alıcıları kendilerine kolayca çekebiliyorlar. Küçük veya büyük her işletme görünürlüğünü artırmakta olan bu tabelaları yaptırmaktadır. Tasarımı oldukça önemli olan bu tabelalar en ideal boyutta, dikkat çekici bir renkte ve son olarak kaliteli malzemelerden imal ediliyor olmalıdır. Dış mekânlar için paslanmaz malzemelerden imal edilmekte olan bu tabelalar vinil baskı, ışıklı totem tabelaları pleksi ışıklı tabelalar, ışıklı kutu harf tabelalar şeklinde farklı çeşitler barındırmaktadır. Neon led ise bu tabelalarda aydınlatma ürünlerinden birisi olarak tercih edilebilmektedir. Bu sayede daha çarpıcı bir görünüm elde edilerek müşterilerin dikkati hızla çekilmektedir.

Neon Led İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ